Dr. Edvi Illés Károly: A büntetÅ‘novella zsebkönyve. KiegészÃtve a végr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000004/Dr-Edvi-Illes-Karoly-A-buntetonovella-zsebkonyve-Kiegeszitve-a-vegrehajtasi-es-eletbel~II2394313
2394313
15615
394
Books: Law
Beschreibung: Dr. Edvi Illés Károly: A büntetÅ‘novella zsebkönyve. KiegészÃtve a végrehajtási és életbeléptetési rendeletekkel. Bp., 1910, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Negyedik kiadás. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, helyenként bejegyzésekkel.
: pelikán_kristóf