Thierry Amadé: Elbeszélések a római történetből az V. században. Alarik a birodalom haldoklása
Bp. 1885. MTA. V. 507 l. Ford. Öreg János. Kiadói, aranyozott gerincű, zöld egészvászon sorozatkötésben. Márványozott lapszélekkel. Szép példány.