Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., é.n. (1934), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Dajbukát Gergely ex libris-szével.