Pór Mihály: A parasztság története az irodalom tükrében. A Magyar Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozata. Bp, 1948, a Magyar Mezőgazdasági Művelődési Társaság kiadása. Félvászon kötésben, kopott állapotban.