Marcel Brion: Attila élete. Ford.: Salgó Ernő. Bp.,én.,Athenaeum. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000005/Marcel-Brion-Attila-elete-Ford-Salgo-Erno-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-kisse-kopott-aranyozo~II2385980
2385980
15650
394
Books: History
Beschreibung: Marcel Brion: Attila élete. Ford.: Salgó Ernő. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
: pelikán_kristóf