17584.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A méhbetegségek megelőzése és gyógyítása. Szerk.: Koltai László. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kissé sérült kötéssel, volt könyvtári példány.