16602.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
20
Tankó Sámuel (szerk.:) A lakóház tervezése és építése. Építészek, építőmesterek és szaktanulmányokkal foglalkozók használatára. I-II. rész. I. rész. :Tervezés II. rész: A végrehajtás. [Egybekötve.] Bp., 1894-1903, Magyar Mérnök és Építész-Egylet, IX+466;6+337 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, benne foltos lapokkal is, a II. rész 317-318. oldala között sérült kötéssel. Ritka!