Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000007/Rippl-Ronai-Jozsef-emlekkiallitasa-1952-oktober-november-Fovarosi-Keptar-Kiallitasai~II2393537
2393537
16748
394
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Képtár Kiállításai. Bp., Forum-Nyomda. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
: sza