Henri Focillon: A formák élete. A nyugati művészet. Vajda András fordÃ... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/394/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000007/Henri-Focillon-A-formak-elete-A-nyugati-muveszet-Vajda-Andras-forditasa-hn-1982-Gondol~II2215890
2215890
16719
394
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Henri Focillon: A formák élete. A nyugati művészet. Vajda András fordÃtása. hn., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé kopott állapotban.
: kozár_edit