Allegorien und Embleme. Szerk.: Gerlach, Martin. 1. köt.: Abtheilung I. Allegorien.. Wien, 1882, Gerlach&Schenk. Egészvászon mappában zsinórfűzéssel. egyik másik lap kissé sérült. Volt könyvtári példány. 32x39 cm