Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. Benne ex libris-szel.