Kiss József költeményei 1868-1881. Bp., 1882, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval. "Lévai Mór Könyvkereskedése Ungvár" bélyegzéssel.