17905.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.