17894.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Faluról-falura, házról-házra. Gyűjtötte, rajzolta és írta: Csete Balázs. Bp., 1940, Paulovits Imre, 168 p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lapon ceruzás gyerek rajzzal.