17918.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Eötvös Károly munkái sorozat 3 kötete (XIX, XX, XXIV.) : Harcz a nemzeti hadseregért, Harcz az alkotmányért, Nagyokról és kicsinyekről. Bp.,1906-1909, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.