Árkövy József: A fogak gondozása gyermekek és felnőtteknél. Számos a szöveg közé nyomott és szinezett kőnyomatu ábrával.
Bp., 1881. Eggenberger [8]+128+[2] p.+2 t. (színes lith.). 20. sz. eleji, aranyozott gerincű félvászon kötésben.