11233. 393. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay M.T.F. díszítésű porcelán tál és tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, kis letöréssel, 13x17,5x3,5 cm, 13x17,5x6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert