11238. 393. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, sérült, lepattanással, javított, kopásnyomokkal, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras