Rosenthal porcelán mokkás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, több... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Rosenthal-porcelan-mokkas-keszlet-6-szemelyes-Matricas-jelzett-tobb-kisebb-serulessel~II2345080
2345080
11230
393
13000
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: Rosenthal porcelán mokkás készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, több kisebb sérüléssel
: karap_norbert