11277. 393. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
30
0 HUF
Meisseni porcelán mokkás és teás készlet töredék.: Nagy méretű tálca, 2 kiöntő, 2 cukordoboz, 5 mokkás csésze 3 aljjal, 3 teáscsésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras