1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Hollóházi asztali szett, 2 db, fogpiszkáló tartó, cigaretta kínáló, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x15 cm, 7x4,5 cm