4 db kínai mintás dísztányér H. T. Dresdner handmalerei. 3 db sárkányos, egy kínai jelenetes. XX: sz. Németország. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Chinese pattern porcelain plates d: 22 cm