2 db antik fajansz angol teáscsésze. Máz alatti festéssel. Jelzettek,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/2-db-antik-fajansz-angol-teascsesze-Maz-alatti-festessel-Jelzettek-kis-kopasokkal~II2383410
2383410
11252
393
Beschreibung: 2 db antik fajansz angol teáscsésze. Máz alatti festéssel. Jelzettek, kis kopásokkal.
: karap_norbert