11015. 393. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. Gömöri fazék egy füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattnásokkal, m: 24,5 cm, d: 15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert