XIX: sz.: Fazék. Mázas cserép, kézzel festett, sérült. 20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/XIX-sz-Fazek-Mazas-cserep-kezzel-festett-serult-20-cm~II2323718
2323718
11011
393
Art-ceramics
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: XIX: sz.: Fazék. Mázas cserép, kézzel festett, sérült. 20 cm
: karap_norbert