Gránit kerámia leveses tál, jelzett, kis kopásokkal. d: 24,5 cm, m: 9... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Granit-keramia-leveses-tal-jelzett-kis-kopasokkal-d-24-5-cm-m-9-cm~II2380043
2380043
11047
393
Art-ceramics
Beschreibung: Gránit kerámia leveses tál, jelzett, kis kopásokkal. d: 24,5 cm, m: 9 cm
: karap_norbert