DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Szapolyai János dénár" jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~2000012/DN-Magyar-aranypenzek-utanveretben-Szapolyai-Janos-denar-jelzett-aranyozott-Ag-emlekerem~II2382806
2382806
30953
393
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Szapolyai János dénár" jelzett, aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,5g/0.999/25mm) T:PP
: nagy_andras