11479.
393. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Aranyozott gipsz fali kép, kis sérüléssel d: 33 cm