13114.
393. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Könyves Kálmán Zeneműtára: Opera Album. Bp, én., Bárd Ferencz és Testvére. .Kottagyűjtemény illusztrált címlappal, Faragó József jelzett grafika. Egészvászon szecessziós kötésben. Kopott borítóval, az elülső oldalon a vászon kissé hullámos.