Zsolnay porcelán mélytányérok (6 db), jelzettek, kopásokkal. d: 24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Zsolnay-porcelan-melytanyerok-6-db-jelzettek-kopasokkal-d-24-cm~II2379880
2379880
11650
393
3800
Flea Market
Beschreibung: Zsolnay porcelán mélytányérok (6 db), jelzettek, kopásokkal. d: 24 cm
: karap_norbert