Kézzel készített fa könyvespolc. XX. sz. közepe, magyar. Csapolt, lakk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Kezzel-keszitett-fa-konyvespolc-XX-sz-kozepe-magyar-Csapolt-lakkozott-kis-kopasokkal-6~II2386166
2386166
11543
393
Flea Market
Beschreibung: Kézzel készített fa könyvespolc. XX. sz. közepe, magyar. Csapolt, lakkozott, kis kopásokkal. 60x90x27 cm Csak személyes átvétel