B&l műanyag nagyító, eredeti műanyag tokjában, jelzett, apró kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Bl-muanyag-nagyito-eredeti-muanyag-tokjaban-jelzett-apro-kopasnyomokkal-h-16-cm~II2384395
2384395
11861
393
Flea Market
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: B&l műanyag nagyító, eredeti műanyag tokjában, jelzett, apró kopásnyomokkal. h: 16 cm
: pelikán_kristóf