1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
cca 1911 2 db műszaki-gépészeti nyomtatvány Gépészeti évkönyv III. 1911/2, kiadja: A Kazán és Gépujság, 349p, néhány korabeli reklámmal, egészvászon kötésben, sérült gerinccel + Gépészeti segédkönyv II. rész, összeáll.: Clementis László, H.n., é.n., szerzői, félvászon kötésben, laza kötéssel