11423. 393. Gelaufene Fernauktion Antik
42 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert