Ezüst (Ag) hólyagos tálca. XIX. sz. vége magyar, jelzett, ML mesterje... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000025/Ezust-Ag-holyagos-talca-XIX-sz-vege-magyar-jelzett-ML-mesterjeggyel-34x26-cm-548-g~II2381557
2381557
19203
393
70000
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) hólyagos tálca. XIX. sz. vége magyar, jelzett, ML mesterjeggyel. 34x26 cm, 548 g
: nagy_andras