19205. 393. Gelaufene Fernauktion Juwelen
9 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) antik talpú üveg kínáló, jelzett, kopásokkal, repedéssel, lepattanással, bruttó: 309 g, 11x13,5x9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert