10474.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Villa kerttel. Akvarell, papír. Lap jobb oldala foltos. Kopott üvegezett fa keretben. 28×36,5 cm