10369.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Jánosi jelzéssel: Merengő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 79,5x64 cm