10326.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Ismeretlen, feltehetően XX. sz. festőművész alkotása, egyiken P Molitor jelzéssel, többi jelzés nélkül, össz. 4 db: Egyházi-bibiliai jelenetek, ábrázolások (Jézus, 12 apostol, isten báránya stb). Olaj, karton. 44x19, 45,5x20, 45,5x19 és 53,5x22 cm. Mind kissé sérült fa keretben. Feltehetően házi oltár része vagy oltár másolat?