10345.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
E Berla jelzéssel: Vízparton. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Foltos. Üvegezett fa keretben. 28x12,5 cm