... Zsófia: 3 db erotikus rézkarc. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszám... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/-Zsofia-3-db-erotikus-rezkarc-Szinezett-rezkarc-Jelzett-sorszamozott-muveszpeldanyok~II2381800
2381800
10334
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: ... Zsófia: 3 db erotikus rézkarc. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott művészpéldányok 25-ös sorozatból 14x9 cm, 10x7 cm, d: 10 cm
: nagy_andras