Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tassy-Bela-1942-Tanc-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-225-44-5x32-cm~II2377622
2377622
10284
393
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/25), 44,5x32 cm
: karap_norbert