10267. 393. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
26 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Zene. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (40/100). Lap szélén törésnyomokkal, kisebb foltokkal, rézkarc ép18×24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert