10241. 393. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf