Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Romek-Arpad-1883-1960-Csendelet-porcelan-babaval-Olaj-vaszon-jelzes-nelkul-Dekorati~II2285914
2285914
10237
393
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 118,92 EUR , 129,41 USD
Beschreibung: Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
: pelikán_kristóf