Kass János (1927-2010): Női akt, rézkarc, papír, jelzett, 15,5×11,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kass-Janos-1927-2010-Noi-akt-rezkarc-papir-jelzett-15-5C39711-5-cm~II2380120
2380120
10131
393
Beschreibung: Kass János (1927-2010): Női akt, rézkarc, papír, jelzett, 15,5×11,5 cm
: hsz