Hans Schindler (?-?). Wachau, Hof in Weissenkirchen. Színes rézkarc, p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hans-Schindler-Wachau-Hof-in-Weissenkirchen-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Serult-uv~II2285649
2285649
10253
393
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Hans Schindler (?-?). Wachau, Hof in Weissenkirchen. Színes rézkarc, papír, jelzett. Sérült üvegezett fa keretben. 15,5×10,5 cm
: scanner