Fónyi Friml Géza (1899-1971): Szent István (mozaik terv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Sérült (lap alján és tetején szakadással). Fa keretben. 46x29,5 cm