Csulak Elemér (1887-?): Őszi erdő, 1943. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével és korabeli ceruzás felirattal. 70×100 cm