Bojtor Károly (1933-1999): A révész. Akvarell, papír, sérült. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és "Egri Aquarel Biennalé 1975" feljegyzéssel. Üvegezett fa keretben. 38,5×46 cm